Listopad 2012

Wishlist (I want)

25. listopadu 2012 v 12:02 | Anette Duke |  I want ...


Fall in love (diary)

24. listopadu 2012 v 19:45 | Anette Duke
Status: Zamilovaná ♥_♥

Zdravím vás, v poslední době nemám chuť chodit na blog, je tu více věcí které mě baví a na blog mi tudíž nezbývá čas.
Proto bych ráda shrnula události poslední doby do jednoho krátkého, úsporného článku :)

ABSOLVENTSKÁ TRIČKA
Jako předsedkyně třídy jsem s tím měla tolik problémů, sháněla jsem na internetu co nejlepší trička, prošla asi 20 milionu e-shopů a potom jsem konečně narazila na to, co jsem dlouho dobu hledala. Nakonec jsem ještě navrhla zadní stranu trička, kde máme každý ze třídy své jméno a všechno trika poslala do firmy, kde nám je natiskli a potom už jsme se jako správní gympláci procházeli po škole ve svách nových "uniformách".


(Bohužel poslední) SUPERSHOW
O Supershow jsem se vám zmínila už tady.
Supershow nám skončila, ale zážitky doufám zůstanou ještě hoodně dlouho :).


NEOPETS
Co to je ten Neopets? Nebo ta Neopets?
Ne, jsou to ti Neopets a je to název naší kapely.
V prosinci nás čeká pár první vystoupení z nichž největši bude na vánočních trzích u nás ve městě.
(Na fotce nejsme všichni a jeden člen ani není u nás v kapele)

A ještě pár fotek z měsíce listopadu jako bonus:


Randoms name´s Supershow

9. listopadu 2012 v 18:01 | Anette |  Randoms
DOBRÝ VEČÍÍR, dlouho jsem přemýšlela co napsat. Chtěla jsem aby vás to zajímalo a mě se to dobře psalo. Nic mě nenapadlo. Takže jsem se rozhodla seznámit vás s mojí srdeční záležitostí a s událostí, která už více než půlroku mění můj jinak nudný život. Pokud vás úvod nezaujal, nečtěte dál, bylo by to asi zbytečné.


Už devátým rokem chodím na balet. V ZUŠ máme jednoho učitele, který dal dohromady skupinu asi 80 muzikantů a udělal z nich dechový orchest, který hraje moderní písničky, které znějí prostě úžasně. Je to něco co jste ještě neviděli. A my (náš ročník v tanečáku) jsme měli tu možnost vystupovat na programu, který "dechovka" vymyslela- SUPERSHOW. Je to akce, kde se hrají úvodní písničky z filmů jako je Superman a Batman. No a my máme choreografie na právě tyhle dva soundtracky.


Supershow jsme vystupovali více jak 20krát. Vždycky se vystupovalo dvakrát ráno pro školy a večer pro veřejnost a den předtím byla zkouška, takže jsme přespávali po různých uměleckých školách v daném městě. Seznámili jsme se se všemi muzikanty a prožili s nimi něco velkého a nezapomenutelného. Jenže všechno jednou končí, a tak i supershow bude mít poslední představení 23.11. :(

(Na fotkách jsem já, nejlepší kamarádka a nejlepší kamarád. Kamarád je muzikant, kamarádka vystupuje se mnou. Fotky jsou z jednoho večera kdy jsme přespávali na základní umělecké škole v Jevíčku.)

Flowers (macro)

6. listopadu 2012 v 20:41 | Anet |  Nature
ZDRAVÍM ČTENÁŘE I NEČTENÁŘE MÉHO BLOGU, přes vysokou lenost a neaktivitu na blogu jsem se rozhodla, že přidám krátký článek plný fotografií z mojí (ne) moc úspěšné tvorby. Fotografie jsou foceny Canonem (EOS 600D) a upraveny v nejsložitějším online upravovacím programu nazvaném picmonkey.com. Dále nebudu komentovat...


Mari (Photoshoot)

4. listopadu 2012 v 14:37 | Anette |  Photoshoots
ADIOS AMIGOS, jelikož v pátek proběhlo moje, dá se říci první focení, přináším vám článek slečny, kterou jsem fotila. Je to moje kamrádka Mari. Fotila jsem ji už víckrát, ale většinou jsme se na fotky nesoustředily a fotily co nás napadlo, v pátek to ale bylo jiné a já jsem konečně vyfotila fotky, které doufám stojí alespoň za zmínku.