Randoms

Randoms name´s Supershow

9. listopadu 2012 v 18:01 | Anette
DOBRÝ VEČÍÍR, dlouho jsem přemýšlela co napsat. Chtěla jsem aby vás to zajímalo a mě se to dobře psalo. Nic mě nenapadlo. Takže jsem se rozhodla seznámit vás s mojí srdeční záležitostí a s událostí, která už více než půlroku mění můj jinak nudný život. Pokud vás úvod nezaujal, nečtěte dál, bylo by to asi zbytečné.


Už devátým rokem chodím na balet. V ZUŠ máme jednoho učitele, který dal dohromady skupinu asi 80 muzikantů a udělal z nich dechový orchest, který hraje moderní písničky, které znějí prostě úžasně. Je to něco co jste ještě neviděli. A my (náš ročník v tanečáku) jsme měli tu možnost vystupovat na programu, který "dechovka" vymyslela- SUPERSHOW. Je to akce, kde se hrají úvodní písničky z filmů jako je Superman a Batman. No a my máme choreografie na právě tyhle dva soundtracky.


Supershow jsme vystupovali více jak 20krát. Vždycky se vystupovalo dvakrát ráno pro školy a večer pro veřejnost a den předtím byla zkouška, takže jsme přespávali po různých uměleckých školách v daném městě. Seznámili jsme se se všemi muzikanty a prožili s nimi něco velkého a nezapomenutelného. Jenže všechno jednou končí, a tak i supershow bude mít poslední představení 23.11. :(

(Na fotkách jsem já, nejlepší kamarádka a nejlepší kamarád. Kamarád je muzikant, kamarádka vystupuje se mnou. Fotky jsou z jednoho večera kdy jsme přespávali na základní umělecké škole v Jevíčku.)

Nedělní odpoledne plné nic nedělání

21. října 2012 v 9:35 | Anette
Zdravím vás,
jak už jste si všimli, je neděle. A zítra pondělí. Zase. Ale to by nám nemělo bránit k tomu, aby jsme si užili poslední den kdy nemusíme sedět ve školní lavici a poslouchat jak nám učitel vykládá novou látku.
Mě osobně se do školy chce vždycky dvakrát za rok. Na poslední den a na ten první. Ale zpět k tématu.

Jak trávíte nedělní/sobotní odpoledne vy?


Můj den se neobejde bez pár věcí, všechny jsou na fotce. Samozřejmě tam nesmí chybět notebook, foťák, kytara, mobil, učebnice, knížka, tužka a papír a nakonec to nejdůležitější ----> Hudba, music, písničky; jakkoliv tomu řeknete, je to jediná věc která bez které bych se neobešla :).

My biggest randoms? Friends

8. října 2012 v 19:59 | Anett
Ahoj :)

Proč ten nadpis?
Sama bych se sebe měla ptát...
Totiž je to tak, většinou mě hodně lidí pomlouvá, že jsem namyšlená a tak dále...
Jenže v poslední době mám víc a víc kamarádů, nevím jak jsem to udělala, ale mám pro mě ty nejlepší kamarády v životě. Za nic bych je nevyměnila. A teď už k podstatě článku. Ve zkratce. Moje randomy za poslední měsíc :)

1. Kapela ve které hraji na elektrickou kytaru.
2. Nejlepší den, v nejlepším bazénu a nejlepší kamarádkou u nejlepší paní učitelky z nejlepšího baletu :D
3. Náš taneční soubor FreeZKo (zkr. FreeCoolIn Z Konice)
4. Moje láska kráska, elektrická kytara :)
5. Když je krásně, tak jdu fotit. Je to nejlepší na myšlení a špatnou náladu :)
6. Pohodička u notebooku a učení :P
7. Vodárečik.
8. S nejlepším kamarádíčkem :*
9. S druhým nejlepším kamarádíčkem :*

 
 

Reklama